cca 1875 Herendi, Ó-Herendi Ferenc József monogramjával és a Szent Koronával díszített lapos tányér, a királyi készletből. Kézzel festett, jelzett (benyomott és festett jelzéssel) Több helyen sérült. d: 26,5 cm