11259. 385. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán nyuszik, 2db, kézzel festett, jelzett, hibátlanok, 7×6,5 cm, 6,5x9 cm + Hollóházi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 7,5x7 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert