Zsolnay eozin mázas tálka (Pécs felirattal és nevezetességeivel), jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000003/Zsolnay-eozin-mazas-talka-Pecs-felirattal-es-nevezetessegeivel-jelzett-apro-kopasnyomokka~II2304384
2304384
11238
385
14000
Beschreibung: Zsolnay eozin mázas tálka (Pécs felirattal és nevezetességeivel), jelzett, apró kopásnyomokkal, alján apró fekete folttal, 8×14 cm
: karap_norbert