Zsolnay eozin mázas öblös váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000003/Zsolnay-eozin-mazas-oblos-vaza-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-24-cm~II2301041
2301041
11228
385
65000
Rufpreis:
65 000 HUF 175,68 EUR , 191,18 USD
Beschreibung: Zsolnay eozin mázas öblös váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm
: karap_norbert