Vadászó medvék festett, biszkvit porcelán tál, jelzett, kopásokkal 31... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000003/Vadaszo-medvek-festett-biszkvit-porcelan-tal-jelzett-kopasokkal-31-cm~II2282382
2282382
11419
385
Beschreibung: Vadászó medvék festett, biszkvit porcelán tál, jelzett, kopásokkal 31 cm
: karap_norbert