Porcelán madár, kézzel festett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000003/Porcelan-madar-kezzel-festett-matricaval-jelzett-kis-kopasnyomokkal-lepattanassal-m-13-c~II2277678
2277678
11387
385
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Porcelán madár, kézzel festett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással, m: 13 cm
: pelikán_kristóf