Orosz porcelán pár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 27... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000003/Orosz-porcelan-par-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-27-cm~II2261363
2261363
11391
385
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Orosz porcelán pár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 27 cm
: scanner