Kínai pillangómintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásn... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000003/Kinai-pillangomintas-porcelan-tal-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-22-cm~II2303344
2303344
11411
385
Beschreibung: Kínai pillangómintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 22 cm
: karap_norbert