11134. 385. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, repedéssel, 10x5 cm + Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 5,5×5,5x8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf