Herendi Viktória csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopással, d:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000003/Herendi-Viktoria-cseszealj-kezzel-festett-jelzett-apro-kopassal-d-14-cm~II2302745
2302745
11139
385
Beschreibung: Herendi Viktória csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopással, d: 14 cm
: karap_norbert