11402. 385. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF
0 HUF
6 db csehszlovák aranyozott, csillagmintás porcelán csészék aljakkal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert