30918.
385. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27,38g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos