Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ - Nemzeti Munkahét" kétoldalas, ar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000010/Beran-Lajos-1882-1943-1933-TESZ-Nemzeti-Munkahet-ketoldalas-aranyozott-Br-emlekerem-60~II2297328
2297328
30876
385
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ - Nemzeti Munkahét" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2 aranyozás kopott
TP 232.
: nagy_andras