13836. 385. Gelaufene Fernauktion Plakat
24 000 HUF
0 HUF
cca 1920-1930 Lukrecia Lószerszámolaj, színes litografált reklám plakát, kiadta: Takács Endre, Újpest, Attila-nyomda, restaurált, 49x34 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert