13511.
385. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Zsedényi Aladár: A nóta bölcsőjétől a cigány vonójáig. Bp., 1931, Légrády. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.