13504.
385. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 000 HUF
Némethy Ferenc: Paganini, a sátán hegedűse. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa. A szerző által Kósa Kálmánnak (1888-?), a kultuszminisztérium tanügyi igazgatási és nemzetnevelési ügyosztály vezetőjének dedikált! Kiadói aranyozott egészvászon kötés.