1943 Irredenta szövegű, dekoratív Kispest-munkástelepi (wekerletelepi) m. kir. állami polgári fiúiskolai találkozó emléklap. Sérült, lap alján szakadással. Üvegezett fa képkeretben. 29,5x40,5 cm