11929. 385. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
4 000 HUF
0 HUF
Art deco Cometal ezüstözött fém cukortartó fedéllel, m: 8,5 cm és tej kiöntő fa fogantyúval, m: 7 cm, jelzett, kopásnyomokkal, kisebb horpadásokal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert