cca 1890 Herkulesfürdő - Herkulesbad - Mehadia 18 lapos litho leporell... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000031/cca-1890-Herkulesfurdo-Herkulesbad-Mehadia-18-lapos-litho-leporello-plus-ismerteto-fuzet-aranyo~II2297658
2297658
13521
385
Printed Materials
Beschreibung: cca 1890 Herkulesfürdő - Herkulesbad - Mehadia 18 lapos litho leporello + ismertető füzet aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban. / 18 litho images + guide booklet in ful linen binding 13x8,5 cm
: nagy_andras