Edouard Charton - Le Magasin Pittoresque - cca 1840-1860. 22 évfolyam 11 kötetbe kötve. Félbőr kötésben, aranyozott gerinccel. Néhány gerinc kissé sérült / 22 years in 11 volumes. History, Illustrated, Literature