13790. 385. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 000 HUF
0 HUF
'Burggraf von Rietenburg', középkori kódexlap modern másolata, offszet, fa keretben, papír faroston, kijáró keretben, kopott, 34x24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf