1941 A Földgömb. Magyar Földrajzi Társaság népszerű folyóirata. XI. évf. 1-12. sz. Szerk.: Dr. Baktay Ervin, Dr. Kéz Andor. Bp.,Franklin-Társulat, 308 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.