1913 Az Érdekes Ujság. Szerk.: Kabos Ede. I. évf. I. csonka félév. (1-15. sz.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, egy kijáró, és egy-két laza lappal.