Sakk készlet. XX. sz. Kína. Egyedileg festett, csontörlemény bábukkal, réz veretes fa táblával, réz hordozó fülekkel 36x33 cm a doboz oldalán sérüléssel / Exclusive Chinese chess set. With decoratíve wooden case.