19097. 385. Gelaufene Fernauktion Juwelen
50 000 HUF 135,14 EUR, 147,06 USD
0 HUF
Ezüst(Ag) cigarettatárca, kék kővel, aranyozott csíkokkal, jelzett, 9,5×8 cm, bruttó: 158,37 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert