10576.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Vendlocky F 1963 jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon, kissé sérült fa keretben, 55,5x63,5 cm