10550.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Rózsa Irén jelzéssel: Távol-keleti csendélet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 42,5×30,5 cm