Remsey jelzéssel: Amikor az ősmagyarok megpillantják Budapestet. Olaj,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2500002/Remsey-jelzessel-Amikor-az-osmagyarok-megpillantjak-Budapestet-Olaj-vaszon-98x187-cm~II2301962
2301962
10546
385
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Remsey jelzéssel: Amikor az ősmagyarok megpillantják Budapestet. Olaj, vászon. 98x187 cm
: pelikán_kristóf