10542.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Püspöky M jelzéssel: Tóparti gólyák. Olaj, karton, fa keretben, 25×35,5 cm