10644.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Keleti városkép (Kairó?), olaj, fa, fa keretben, 18×13 cm