Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, fa keretben, 35×50 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2500002/Olvashatatlan-jelzessel-Hazafele-Olaj-karton-fa-keretben-35C39750-cm~II2297562
2297562
10622
385
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, fa keretben, 35×50 cm
: pelikán_kristóf
Katalognummer: