Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton. Olaj, vászon. 59x80 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2500002/Olvashatatlan-jelzessel-Folyoparton-Olaj-vaszon-59x80-cm~II2219101
2219101
10616
385
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton. Olaj, vászon. 59x80 cm
: kozár_edit