10533.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Nyergesi István jelzéssel: Vízparti jelenet. Olaj, farost, fa keretben, 52,5×76 cm