10719.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Zsinagóga. Akvarell, papír, sarkaiban sérült. 30,5x42 cm