10680.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Villa kerttel. Akvarell, papír. Lap jobb oldala foltos. Kopott üvegezett fa keretben. 28×36,5 cm