10660.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Jelzés nélkül, Robin Hood könyv illusztrációk, magyar grafikus munkái feltehetően a XX. század közepéről, össz. 25 db mű. Ceruza, papír. Hozzá tartozik a nyomtatott formában megjelent változat kivágva, némelyiken nyomtatott SZ jelzéssel. 21x17 cm