Jelzés nélkül: Rádháráni a szerencse istennője. Indiai akvarell-karton... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2500002/Jelzes-nelkul-Radharani-a-szerencse-istennoje-Indiai-akvarell-karton-12x6-5-cm-Uvegezett-~II2233621
2233621
10703
385
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Rádháráni a szerencse istennője. Indiai akvarell-karton, 12x6,5 cm Üvegezett keretben
: kozár_edit