10687.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
Jelzés nélkül: Futball kapus (kétoldalas mű, hátoldalán: csatár). Ceruza, papír. Hátoldal sérült. Üvegezett fa keretben. 20x14 cm