10586.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően izraeli grafikus munkája: Kompozíció, 1974. Rézkarc, papír. Számozott: 9/75. Üvegezett fa keretben. Kb. 32,5x24,5 cm.