Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
24 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Glatz jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 911/976 sz. bírálati címkével. Üvegezett, kissé sérült keretben. 70,5×55,5 cm