10646.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Mese illusztráció. Litográfia, papír, Jelzett, sorszámozott 49/50. Üvegezett keretben. 11x16 cm