Azonositatlan jelzéssel: Fürdőzők. Erotikus rézkarc, papír. Jelzett, s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2500002/Azonositatlan-jelzessel-Furdozok-Erotikus-rezkarc-papir-Jelzett-sorszamozott-13100-Uv~II2281526
2281526
10619
385
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Azonositatlan jelzéssel: Fürdőzők. Erotikus rézkarc, papír. Jelzett, sorszámozott 13/100. Üvegezett keretben. 30x40 cm
: pelikán_kristóf