10217. 385. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
ifj. Lelkes István (1937-): Vadászkutya és sólyom. Tus, ceruza, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, üvegezett fa keretben. 31,5x23,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf