Zsakó István (1954-): Hold Übü. Rézkarc, merített papír, jelzett, szám... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Zsako-Istvan-1954-Hold-Ubu-Rezkarc-meritett-papir-jelzett-szamozott-1920-uvegez~II2240389
2240389
10425
385
Beschreibung: Zsakó István (1954-): Hold Übü. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (19/20), üvegezett fa keretben, 29×21 cm
: kozár_edit