Vinkler László (1912-1980): Felesége arcképe. Olaj, karton, jelzés nél... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Vinkler-Laszlo-1912-1980-Felesege-arckepe-Olaj-karton-jelzes-nelkul-Proveniencia-a-mC5~II2300240
2300240
10414
385
15000
Beschreibung: Vinkler László (1912-1980): Felesége arcképe. Olaj, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Fa keretben, 36×23 cm
: pelikán_kristóf