Túry Mária (1930-1992): A három grácia. Rézkarc, papír, jelzett, lap s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Tury-Maria-1930-1992-A-harom-gracia-Rezkarc-papir-jelzett-lap-szele-foltos-uvegezett~II2299038
2299038
10389
385
Beschreibung: Túry Mária (1930-1992): A három grácia. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fa keretben. 29×19,5 cm
: pelikán_kristóf