Tikáts Adolf (1872-?): Budapest Tabán, Rácfürdő 1905-ben. Rézkarc, pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Tikats-Adolf-1872-Budapest-Taban-Racfurdo-1905-ben-Rezkarc-papir-Jelzett-a-karcon-~II2302226
2302226
10380
385
Beschreibung: Tikáts Adolf (1872-?): Budapest Tabán, Rácfürdő 1905-ben. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap jobb felső sarkában törésnyommal, mű ép. 18x24,5 cm
: bk