10375. 385. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
9
0 HUF
Szurcsik József (1959-): Álomvivők, 1997. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (18/20), üvegezett fa keretben, 24,5×31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert