10361. 385. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Szeift Béla (1944-2012): Gyalogbéka. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×36,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit