Szabó Tamás (1952-): Hátakt. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Szabo-Tamas-1952-Hatakt-Vegyes-technika-papir-jelzett-Uvegezett-dekorativ-fa-keretben-~II2302963
2302963
10350
385
Beschreibung: Szabó Tamás (1952-): Hátakt. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett dekoratív fa keretben, 34x26 cm
: pelikán_kristóf